About us

Yeni nesil reklam, tasarım ve CG stüdyomuz Digital Panorama’ya hoş geldiniz. DP altında sunduğumuz Advertising X, Design Content Studio, Visual Content & Management hizmetlerimizle markalarımız için stratejiden konumlandırmaya, animasyondan statik görsele kadar tüm hizmetleri tek çatı altında üretiyoruz.

DP/Design Content Studio’muz; markalarımız için en son teknolojileri kullanarak görsel içerik ve animasyon film ürettiğimiz Türkiye’nin en büyük CG stüdyosu! Stüdyomuzda, müşterilerinizin zihninde yer eden deneyimler oluşturacak yüksek kalite çalışmalar hazırlıyoruz.

Yaratıcı ekibimiz DP/Advertising X ile yeni nesil reklamcılık hizmeti veriyor, markaların iletişim stratejilerini oluşturuyor, bu stratejiler doğrultusunda tüm platformlarda etki yaratacak kreatif reklam kampanyaları hazırlıyoruz.

DP/ Visual Content & Management ekibimiz ile markalarımız için tüm platformlara uygun, stratejileri doğrultusunda içerik üretiyor; prodüksiyondan metaverse’e kadar tüm üretim dinamiklerini kullanıyoruz.

Skills

3D Animation, Motion Graphics

Sector Experience

Animation, CGI / 3D

Awards

a'design award, Creativepool Annual Bronze, Creativepool Annual Shortlist

Clients

ABT Ajans, AGT, Alaaddin Reklamcılık, Alametifarika Reklamcılık, Altınbaş, Ant Yapı, AORT Sağlık Hizmetleri, ARCELIK, Aygaz, Beko, Beko A&Z PTY LTD, Beko France, Beko Italy SRL, Beko PLC United Kingdom, Coca Cola, Defy Appliances, Demsa, Eczacıbaşı, Emaar Istanbul, Fer Gayrimenkul, Fiat, Fida Film, Ford, Genna Reklamcılık, Gram Reklamcılık, Hayat Kimya, Ingage Digital, Jeep, Kale Seramik Çanakkale, Koç Holding, Koçtaş, Marka Park, Ogilvy & Mather Istanbul, Otokoç Automotive, RMK Marine, Samet, Ser Dayanıklı Tüketim, Tanı Pazarlama, TBWA Istanbul, Tofaş Türk Automobile, Total Turkey, Turk Traktor, Turkcell, Vitra, Wiser Tech, Young & Rubicam Istanbul, Zer Merkezi Hizmetler

Ranking
#1 Ranked Content Agency
Recommendations
- 
Currently No Client Rating
Achievements
Annual 2022 BronzeGrundig Heinzelmann 75th Anniversary 3D Animation FilmAnimation Annual 2023 ShortlistArçelik | AquatouchAnimation
Top 10 Content Agency Project featured:Digital Panorama Show Reel 2020
on 15th May 2020
Project featured:Grundig Heinzelmann 75th Anniversary 3D Animation Film
on 26th May 2022
Project featured:GRUNDIG VCR 3130 Saugroboter - Intelligente Reinigung
on 21st September 2022
Project featured:Beko | Elektrikli Scooter
on 5th December 2022
Project featured:Arçelik | Aquatouch
on 3rd January 2023
Project featured:DP Advertising Xgeneration - Arçelik Showreel
on 4th February 2023
Contributor:

Digital Panorama has been a Contributor since 25th November 2015.

Invite x3
Founded
2007
Size
11-50 People
Creativepool member since 13 May 2020